ביטוח לאומי

צרו קשר

לייעוץ בדבר גובה
הפיצוי המגיע לכם

משרדנו מייצג לקוחות בתביעות מול המוסד לביטוח לאומי בכל מחלקותיו –  נפגעי עבודה, קצבת תלויים (תלויים בעובד שנהרג בתאונת עבודה), נפגעי פעולות איבה, ניידות, קצבת שארים, נכות כללית ודמי תאונה.

במהלך השנים טיפלו עורכי הדין במשרדנו באלפי תיקים וצברו ניסיון רב מול המוסד לביטוח לאומי, בעיקר בייצוג נפגעי עבודה, החל בשלב התביעה להכרה בנפגע כנפגע תאונת עבודה ועד לייצוג בוועדות הרפואיות השונות, הגשת עררים לבית הדין לעבודה על החלטות הוועדות הרפואיות, ותביעות לבית דין לעבודה כנגד החלטות פקיד התביעות במוסד לביטוח לאומי.
מלבד ייצוגם של נפגעי תאונות עבודה, משרדנו מייצג גם לקוחות אשר חלו במחלת מקצוע ומבקשים להיות מוכרים כנפגעי עבודה בשל מחלת המקצוע שהתפתחה אצלם עקב תנאי עבודתם,  כמו למשל- חשיפה של חקלאים לחומרי הדברה הגורמות לאסטמה, חשיפה של פועלים לאבק אסבסט הגורם להתפתחות מחלת הסרטן, פגיעה במיתרי הקול של מורים עקב עבודתם בהוראה פרונטלית, הכרה בהתפרצות סוגים שונים של סרטן העור עקב חשיפה ממושכת לקרני השמש, התפתחות של מחלת הסרטן עקב חשיפה של צבעים לחומרים מסרטנים המצויים בצבע, התפתחות של תסמונת התעלה הקרפלית אצל טבחים וקלדניות (מיקרו טראומה) וכו’.

המוסד לביטוח לאומי אינו שש להכיר במחלות כמחלות מקצוע ולא פעם אנו נאלצים להגיש תביעה לבית הדין לעבודה כדי להוכיח את הקשר הסיבתי בין העבודה לבין המחלה שממנה סובל הלקוח. לצורך ניהול תיקים בבית הדין לעבודה, אנו נעזרים בחוות-דעת של מומחים רפואיים ותעסוקתיים העובדים בצמוד עם משרדנו.

האמור מהווה מידע ראשוני בלבד ואינו אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו”ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.