תביעות ביטוח

צרו קשר

לייעוץ בדבר גובה
הפיצוי המגיע לכם

תביעות ביטוח הן תביעות המוגשות כנגד חברות הביטוח השונות במקרים שבהם נגרם לנפגע נזק גוף (נכות או אובדן כושר עבודה) המזכה אותו בפיצוי בהתאם לפוליסת הביטוח.
בתביעות אלה שהן תביעות לפי פוליסות ביטוח נקבעה תקופת התיישנות מקוצרת בת שלוש שנים ממועד קרות מקרה הביטוח. לקוחות רבים טועים לחשוב שפנייה למחלקת התביעות של המבטחת עוצרת את מרוץ ההתיישנות, אולם מניין תקופת ההתיישנות ייעצר רק לאחר הגשת תביעה משפטית לבית המשפט.

לאור מורכבות הפוליסות, ולאור הצורך בחוות דעת הן לעניין שיעור הנכות והן לעניין אובדן כושר העבודה, מומלץ כי הנפגעים יהיו מיוצגים ע”י עורך דין הבקיא בתביעות מסוג זה. למשרדנו ניסיון רב בניהול  תביעות לקבלת פיצויים בגין פוליסות נכות מתאונה, תאונות אישיות, מחלות קשות, אובדן כושר עבודה, ביטוח חיים ומשכנתא, תביעות סיעוד, פנסיית נכות, ביטוח חבות מעבידים ופוליסת קבלנים, ביטוח תאונות אישיות לתלמידים, ביטוח נסיעות לחו”ל, פוליסת בריאות, ביטוח לנפגעים המבוטחים במסגרות ספורט שונות ועוד.

האמור מהווה מידע ראשוני בלבד ואינו אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו”ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.